Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabieg botoksu wykonywany w komfortowych okolicznościach w Pure Aesthetic to jeden z nowocześniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Traktowany jest on jako zabieg przeciwstarzeniowy. Przed każdym Botoks Lublin ma miejsce wywiad z lekarzem. Konsultacja ma za zadanie zakwalifikować do przeprowadzenia interwencji medycznej. Klientki są poinformowane o efektach, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Można także liczyć na otrzymanie dalszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegu. To ukazuje, że gabinet to miejsce profesjonalne. Znieczulenie dobierane jest na indywidualnych zasadach i zastosowane są jedynie przetestowane narzędzia.

Dlatego można oczekiwać doskonałych rezultatów. Dodatkowo pacjenci mogą liczyć także oczekiwać na opiekę pozabiegową. Dokładny opis udostępnionych zabiegów zaprezentowany jest na witrynie internetowej. To dokładnie botoks jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów, tak samo przez kobiety, jak i przez panów. Toksyna botulinowa pomaga wygładzić oraz spłaszczyć zmarszczki mimiczne. Podana w odpowiedni mięsień blokuje przekazywanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami. Tego typu oddziaływanie trwa od czterech do 6 miesięcy. Po podaniu botoksu mięsień rozluźni się i skóra przestaje się marszczyć.

W rezultacie twarz prezentuje się młodziej i w dalszym ciągu naturalnie. Zabieg można powtórzyć co pół roku. Pacjenci zdecydowane są na niego, gdyż przynosi bezzwłoczne rezultaty i jest nieinwazyjny. Najczęstsze wskazania do jego wykonania to: zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy, okolica pomiędzy brwiami czyli tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, jak i opadające kąciki ust. Z użyciem toksyny botulinowej wykonywane są również zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie zgrzytania zębami, obniżanie i wydłużenie bródki, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości oraz korekcja uśmiechu dziąsłowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz