Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne domy na wodzie oferuje marka SHOGUN HOUSEBOAT. Unoszące się na wodzie domy są dopasowane do wymagań osób, które zamierzają je kupić. Jeśli ktoś docenia niebanalność, wolność, a także spędzenie czasu w komfortowych warunkach, to dom na wodzie może spełnić jego wymagania. Powierzchnia mieszkalna w tego typu domu to 21 m2. Dom posiada trzy tarasy.

Kupujący mają do wykorzystania nowoczesne, zgodne pod kątem designu, jak i funkcjonalne wnętrza. Projektanci wnętrz, którzy się tym będą zajmować biorą pod wzgląd wszystkie detale, jakie bezpośrednio mają przełożenie w tym, iż pływający dom spełnia wszystkie oczekiwania. W apartamencie ulokowana jest wygodna łazienka z prysznicem. Salon jest w pełni przeszklony oraz wydzielony w nim jest użyteczny i stuprocentowo wyposażony aneks kuchenny. W domu znajdują się również dwie oddzielne sypialnie, a w salonie znajduje się możliwa do rozłożenia kanapa. Rozległy taras ma trzydzieści metrów kwadratowych.

Na jego górze znajdują się barierki. Trzeba w takim razie przyznać że apartament taki wygląda świetnie. Domy na wodzie od podanej firmy są również niezależne. Posiadają znajdującą się w środku kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie a także klimatyzację. Houseboat można też dowolnie podłączać w ogólnodostępnych małych lub średnich portach źródeł zasilania zewnętrznego do wody oraz do prądu. Każdy, kto chce się stać posiadaczem tego luksusowego domu ma tę możliwość. Zwłaszcza jest to docenione w czasie koronawirusa. To także świetne wyjście dla takich osób, które nie chcą przebywać w zatłoczonym hotelu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz