Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Całkiem niedawno jeszcze otrzymanie kredytu na wysoką kwotę nie było żadnym problemem. Z tego też powodu wiele osób z takich możliwości korzystało, zapominając niekiedy że każdy taki kredyt w pewnej chwili trzeba będzie spłacić. A życie bardzo różnie się może potoczyć, czasami przytrafiają się jakieś sytuacje losowe czy choroby, uniemożliwiające opłacenie wszystkich zobowiązań.

Taka sytuacja łatwa nie jest, bowiem mogą się wtedy uaktywnić firmy windykacyjne i komornicy, a to dodatkowo pogarsza i tak już bardzo trudną sytuację takiego dłużnika. Obecnie dla takich osób istnieje jednak szansa na pozbycie się swoich długów, a jest nią upadłość konsumencka. Upadłość pojawiła się w naszym prawie w 2009 roku, i miało z niej okazję skorzystać wiele osób, którym pomogła wyjść na prostą. Ogromnie przydatne w takich sytuacjach są różnego rodzaju prawne kancelarie, jakie przygotują odpowiednie pisma i uchronią przed jakimiś pomyłkami.

Jeśli ktoś zainteresowany będzie, to kancelarię taką znajdzie bez żadnego problemu w internecie, wpisując na przykład w wyszukiwarce hasło upadłość konsumencka warszawa. Żeby można się było w ogóle starać o taką formę umorzenia długów, to przede wszystkim trzeba być fizyczną osobą i nie spłacać zobowiązań przez okres przynajmniej trzech miesięcy. Po wypełnieniu i złożeniu wniosku do sądu ten sprawdzi dokładnie całą sytuację dłużnika i podejmie decyzję co dalej robić. Jeśli długi były efektem zaniedbania czy celowego działania, to wówczas odpowiedź będzie odmowna.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz