Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Po wygranych przez partię rządzącą w naszym kraju dodatkowych już wyborów parlamentarnych, można usłyszeć coraz silniejsze głosy, iż ostatecznie nadszedł czas przekształcania kraju. Ma to być riposta na zarzuty opozycji, że premier łata tylko dziury budżetowe, nie martwiąc się o zadbanie o zdrowe struktury ekonomiczne w Polsce. Jedną z naszych najogromniejszych bolączek, jest zbytnie zadłużenie w stosunku do całego budżetu. Co prawda daleko nam do Włoch czy Grecji, lecz ocieramy się o próg, jaki zapisany jest w konstytucji polskiej.

Wszyscy zaintrygowani są zgodni, ze najlepszym rozstrzygnięciem byłoby zachęcić obcy kapitał do jeszcze bardziej profesjonalnego wchodzenia na skonstruowany przez nas rynek. To właśnie dzięki temu nie tylko ujarzmiłoby się bezrobocie, czego zaznaliśmy już kilka lat temu. Budżet polski miałby dodatkowe wpływy, co pozwoliłoby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Pomysłem rządu na jeszcze szybsze inwestowanie w naszym kraju, ma być stworzenie wyjątkowego banku dla zagranicznych inwestorów. Ma on udzielać inwestorom pożyczki i kredyty, jakie mają być przede wszystkim dotowane przez budżet, a w konsekwencji niżej oprocentowane i tańsze – kredyt dla firm bez zaświadczeń. Poza tym zasady przyznawania takich pożyczek czy kredytów mają być uproszczone. Zamiast długiego oczekiwania na decyzję, opierać się można na centralnym banku danych wszystkich korporacji zagranicznych, z którego wpłynęłyby wszystkie niebezużyteczne do podjęcia decyzji dane. To oznaczałoby udzielenie pożyczki w ciągu doby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz