Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Typy opakowań, jakie wytwarza Opakomar są różne, wobec czego klienci z chęcią decydują się na to, żeby zamówienia realizować dokładnie w tym sklepie, bo wiedzą, że mają sposobność zamawiać takie pudełka ozdobne, jakie będą spełniały ich oczekiwania. Propozycja sprzedażowa obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od faktu, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może spodziewać się, iż zostaną one wykonane bardzo dobrze oraz w niedługim czasie. Typ pudełka zależy przede wszystkim od tego, co ma się w nim znaleźć. Opakowania są zrobione z mikrofali o gramaturze 385 gr oraz oklejane są kolorowym papierem.

Mogą mieć zdejmowane wieko, wstążki lub magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Najmniejsze zamówienie, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to pięćdziesiąt sztuk. Opakowania są od razu przygotowane do wykorzystania i nie ma potrzeby ich złożyć. Solidnie wykonane opakowania ozdobne wyglądają nad wyraz dobrze oraz wskazują na profesjonalizm firmy, która w nie inwestuje. Mogą zostać oklejane jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Rozmiary, jakie będą mieć opakowania ozdobne na prezent są podane w katalogu, jak i można decydować się na złożenie zamówienia spersonalizowanego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w formie Exclusive są kaszerowane. Pudełka z logo mogą być zrobione dowolną metodą: z elementami pozłacanymi albo posrebrzanymi, sitodruku albo offcetu. Ciekawie prezentują się pudełka okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych zadbał o to, by równocześnie były eleganckie i praktyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz