Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nie powinieneś przenigdy uderzyć psa z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego uczynić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, że pies ma prawo się ciebie obawiać i posłuszeństwo rodzi się w owym czasie nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, ale to jest całkiem przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego typu. By skutecznie kształcić czworonoga musisz przyuczyć się zrozumieć, Jak pies myśli – przedszkole dla psów warszawa. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia psa, jest to absolutnie potrzebne mieć lidera. Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje przyjaznych warunkach innych. Jest to coś co wypada zrobić, by zrozumieć, Bodajże że jesteś psem alfa albo twój pies będzie alfa – lider, wtenczas inaczej się to będzie rozkładać. On może w owym czasie warczeć i warczeć, bo jak inaczej mógłby przedstawić innym, iż jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W związku z tym przede wszystkim należy wiedzieć, iż on pragnie wyodrębnić swoją pozycję, jakkolwiek to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jednak nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, który zrozumie pies.

Kiedy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Mocno trzymaj oraz silnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, która się liczy, to jest ton głosu- ma obowiązek być zdecydowany. Następną rzeczą do zrobienia jest przedstawić mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest dobre. Kiedy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to stosowny pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz