Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zestawy promocyjne dla osób korzystających ze strony przygotowującej testy umożliwiające zdobycie uprawnień budowlanych to dodatkowa zachęta ku temu, aby faktycznie przygotowywać się do egzaminu z taką stroną. Przykładowo, w ramach Promocje 2 w 1 można zakupić w niskiej kwocie 2 rozwiązania, żeby ułatwiać sobie przygotowania do egzaminu na uprawnienia budowlane oraz rozwijać się pracowniczo. Użytkownicy mają możliwość dobierać wśród przeróżnych wariantów, by wytypować dla siebie odpowiedni.

W wersji 2 w 1 może to być: wersja stacjonarna z wersją mobilną. Może to być także program do testów z segregatorem aktów prawnych na uprawnienia budowlane w bieżącym roku. Pozostałe warianty również opublikowane są na stronie www. Udostępniona jest też promocja 3 w 1, pozwalająca na zakup wszystkich narzędzi w korzystnej cenie. Dodawane są również do tego kompletu jednolite akty prawne.

Zespół opracowujący witrynę wie doskonale, czego będą potrzebować osoby które przystępują do egzaminu, czyli przygotował także tryb egzaminu ustnego na 2022 rok. Specjalności, z jakich można się kształcić to: architektoniczna, konstrukcyjno – budowlana, elektryczna, sanitarna, drogowa, mostowa, hydrotechniczna, kolejowa, telekomunikacyjna a także wyburzeniowa. Na witrynie program do nauki jest rozdzielony na kilka dowolnych wersji. Internauci mogą korzystać z wersji stacjonarnej oraz z wersji mobilnej, obsługiwanej przez system Android lub iOS.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz