Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z użyciem lasera VARILITE, wliczanego do bardzo uniwersalnych przyrządów. Ta nieinwazyjna metoda zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co gwarantuje: natychmiastowy rezultat zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, bezinwazyjność a także bezpieczeństwo.

Wykonywane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii jaka przechodzi na konkretną głębokość w warstwy tkanki skórnej i częściowo jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadza do zaciśnięcia się i zniszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie tych procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, które je otoczą, a następnie w pełni zanika.

Dochodzi do zamknięcia poszerzonych naczynek, zredukowania liczby naczyniaków rubinowych a także obkurczania rumienia. Innowacyjne urządzenie pozwoli na wykorzystanie podwójnej długości fali, co umożliwia pozbywać się mniejszych, jak i większych zmian naczyniowych. Każdorazowo właściwości urządzenia dostosowane są do spersonalizowanych oczekiwań pacjenta. Specjaliści podejmą się domykania naczynek na nosie oraz na łydkach. Cennik wraz z charakterystyką zabiegu podane są na witrynie www.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz