Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova wystosowała szeroką ofertę kursów językowych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, wobec czego nie trzeba się przejmować, że nie będą miały atrakcyjnej postaci. Dla przykładu, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, iż kursy będą odbywały się z sporym akcentem na posługiwanie się językiem, co daje szansę na lepsze przyswajanie wiedzy.

Obszar wszystkich zajęć będzie też indywidualnie dopasowany do oczekiwań kursantów. Poza szkoleniami takimi jak kursy językowe Warszawa można także oczekiwać na możliwość skorzystania z propozycji wykonywania tłumaczeń a także robienie audytów lingwistycznych. Kwestie szczegółowe dla każdej współpracy wyznaczane są indywidualnie. Wieloaspektowa obsługa językowa zrealizowana może zostać dla klientów indywidualnych, ale też dla przedsiębiorstw. Zajęcia mogą odbywać się w trybie internetowym, jak i w siedzibie firmy.

W zależności od wymagań kursantów, można zapisywać się na język ogólny, jak i specjalistyczny. Nie jest znaczące, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, spotkania i kontrole zostaną przygotowane na imponującym poziomie. Ze względu na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English oraz LanguageCert plus ma upoważnienie MEN do przeprowadzania egzaminów z języka polskiego jako obcego, można spodziewać się, że szkolenia językowe Warszawa wyraźnie podwyższą do tej pory posiadane umiejętności lingwistyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz