Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Stan komfortu w domu winorośli, gdzie można znaleźć projekt, który wybrałeś, ale i od atmosfery dbać jest tworzony. Czystość, ponieważ wywołuje u Ciebie dobre samopoczucie, stan rozluźnienia i wiesz, że wszystko wokół Ciebie lśni. Każde generalne sprzątanie domu kończy się odkurzeniem i wytarciem podłogi, czyli czynnościami, bez których można odnieść wrażenie, że praca nie została zakończona. Jeśli kładziesz duży nacisk na sprzątanie, istnieją pewne urządzenia, które pomogą Ci uczynić Twój dom bardziej przyjaznym i czystym. Należy do nich odkurzacz ze spryskiwaczem/filtrem wody.

Odkurzacze te, odpowiednie zarówno do dużych, jak i małych domów, idealnie nadają się do gruntownego sprzątania, zwłaszcza jeśli niektórzy członkowie rodziny cierpią na alergie na kurz. Największą zaletą tych odkurzaczy jest sposób ich działania.

Zanieczyszczenia akumulacyjne są stapiane z wodą, dzięki czemu nie będą się uwalniać po zakończeniu odkurzania. Ponadto CU nie tylko będzie w stanie odkurzyć cały dom, ale także usunie niemal każdą plamę. Ponieważ obecnie dostępnych jest tak wiele modeli, wybór może być dość skomplikowany, dlatego przygotowaliśmy kilka informacji, które będą przydatne w procesie zakupu.

Jak wybrać najlepszy odkurzacz z funkcją mycia

Siła ssania Jest to jeden z najbardziej istotnych aspektów, na który należy zwrócić uwagę, ponieważ daje on jasny obraz wydajności danego modelu odkurzacza. W tym przypadku znaczenie ma zarówno moc silnika, jak i siła ssania szczotki.

System filtrowania Te kategorie odkurzaczy działają w oparciu o dwa różne systemy filtrów: główny lub podwójny. Modele odkurzaczy, które również myją, usuwają zanieczyszczenia, które są następnie filtrowane w zbiorniku wypełnionym wodą. Dzięki temu powietrze usuwane przez odkurzacz jest znacznie bardziej oczyszczone.

Wskaźnik Ca, wysokowydajny odkurzacz do pracy na mokro, potrafi odfiltrować drobne cząsteczki kurzu i mikroorganizmy o wielkości powyżej 0,3 mikrona. Następnie usuwane powietrze jest o 99% czystsze. Najlepsze na rynku są modele z podwójnym filtrem, które przepuszczają powietrze najpierw przez filtr strumieniowy, a następnie przez filtr z porowatego tworzywa sztucznego. Dzięki temu usuwane powietrze jest tak czyste, jak to tylko możliwe.

Zbiornik odkurzacza

Jeśli masz mniejszy dom, nie musisz wybierać modelu z bardzo dużym zbiornikiem, ale jeśli masz do posprzątania większą powierzchnię, możesz wybrać model o większej pojemności. Pojemność zbiornika może wynosić od 1,5 litra do 8 litrów, a wybór zależy od potrzeb użytkownika.

Wymiary Należy pamiętać, że większy odkurzacz piorąco-filtrujący będzie trudniejszy w obsłudze i będzie wymagał więcej miejsca do przechowywania. Mniejszy odkurzacz będzie pod tym względem bardziej praktyczny.

Wielofunkcyjny (wielofunkcyjny)

Aby wybrać najlepszy dla siebie model, należy zorientować się, na jakich powierzchniach można go używać. Dzięki temu odkurzacz o wysokiej wydajności będzie mógł być używany w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy chodzi o płytki, dywan, parkiet, kamień itp. Ponadto należy upewnić się, że może on czyścić zarówno zabrudzenia stałe, jak i płynne. dowiedz się o tym przed zakupem

Akcesoria Najlepszy odkurzacz z funkcją płukania/filtrowania wody umożliwia regulację siły ssania, dzięki czemu użytkownik ma lepszą kontrolę nad zużyciem energii elektrycznej. Ponadto akcesoria, takie jak szczotki i zróżnicowane głowice, znacznie ułatwią i usprawnią proces odkurzania.

Czyści za pomocą pary

Jeśli chcesz łatwiej czyścić podłogi i dywany, dobrze byłoby zainwestować w odkurzacz z praniem. Czyści za pomocą pary, dzięki czemu nie musisz używać mopa. Jeśli nie wiesz, co zrobić, oto kilka zaleceń. Bosch BWD421PRO to odkurzacz z funkcją turbo i filtrem HEPA, do usuwania cząsteczek kurzu, nawet po dywanach o długich włosach.

Posiada szczotki do wrażliwych powierzchni, tapicerki oraz akcesoria do wąskich przestrzeni, dzięki czemu przyda się w każdej sytuacji. Produkt można stosować do odsysania na sucho lub na mokro, a zbiornik ma pojemność 5l, dzięki czemu wystarczy wody nawet na duże powierzchnie. Druga opcja to: Karcher SE 4001.

Za pomocą tego odkurzacza z myciem w dobrej cenie będziesz mógł posprzątać cały dom, bez konieczności napełniania po drodze zbiornika na wodę, ponieważ ma on pojemność 5l. Naczynie można łatwo zdjąć, dzięki łatwemu systemowi mocowania, dzięki czemu będziesz mógł je opróżnić i umyć w razie potrzeby.

Pasma szczotek są miękkie, zapobiegając rysowaniu parkietu i wrażliwych powierzchni. Za pomocą akcesoriów i funkcji turbo można nawet czyścić dywany o długich włosach, dogłębnie usuwając włosy i brud. Ten odkurzacz Bosch ma moc 2100W i potrafi usunąć zanieczyszczenia z każdego kąta, ponieważ zawiera mnóstwo akcesoriów.

Produkt może zapewnić ssanie na mokro i na sucho, a za pomocą filtra HEPA wyłapujesz nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. Aby nie zajmować dużo miejsca do przechowywania, posiada również system prowadzenia kabli.

Korzyści:

  1. Posiada filtr HEPA, dzięki czemu wyłapuje alergeny w pomieszczeniu.

  1. Pasma szczotek są miękkie, dzięki czemu nie rysują powierzchni parkietu.

  1. Zbiornik ma dużą objętość, dzięki czemu możesz posprzątać jak najwięcej miejsca.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz