Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Handmade, czyli sztuka wyrabiania biżuterii ręcznie. Z jakiej przyczyny od pewnego czasu tak modna jest biżuteria wykonywana samemu? Przede wszystkim jest innowacyjna. Biżuteria kupowana w sklepach od czasu do czasu ma ten defekt, że możemy spotkać osobę, która ma coś identycznego jak my i przeżyć nierozkoszne zaskoczenie, jeżeli lubimy być oryginalni. Biżuteria wyrabiana samemu nie zawsze musi być robiona ze sznureczków, paciorków lub koralików. Twórcy, w większości wypadków są to młode osoby, doszli już do takiej wprawy, że przetapiają miedź, złoto czy srebro tworzą własne kształty.

Zwłaszcza upodobali sobie wytwarzanie broszek, entuzjastycznie robię również kolczyki. Nie zawsze nauczyli się tego sami. Rosnąca popularność tego rodzaju biżuterii wprawiła w ruch organizowanie wszelkich warsztatów w tej dziedzinie. Na dodatek w kilku miastach w Polsce dwa razy do roku jest organizowany wyjątkowy targ biżuterii Handmade, gdzie twórcy kupić są w stanie też składniki i części potrzebne do prowadzenie własnej działalności.

Zawsze kapitalnie się sprzedaje. Wbrew pozorom ceny są niezwykle przystępne. To ciekawa opcja także dla mężczyzn – bransoletka męska. Biżuteria utrzymywana w stylu vintage nie każdemu musi przypaść do gustu. Kierowana do specyficznego grona odbiorców, którzy nie boją się eksperymentować z modą. Naszyjniki, pierścionki, bransoletki, zegarki. Zwłaszcza zegarki na cienkim pasku, z drobną tarczą, delikatne, ale noszone tak, by nie niknęły pośród pozostałej biżuterii na nadgarstkach. Na czym bazuje fenomen ozdób w stylu vintage? Naprowadzają na myśl biżuterie odziedziczoną po babci.

Często nie wypada wybierać się po nią do sklepów, tylko poszukać pośród familijnych pamiątek na strychu bądź w zakamarkach. W jaki sposób w największym stopniu na miejscy w tym stylu są wszelkie koronki, kokardki, złota biżuteria umyślnie, optycznie „postarzana”. Długie wisiorki zakończone śladowym portrecikiem bądź też kamieniem. Na dodatek wszystkie dopuszczalne motywy kwiatowe. Precjoza vintage nie musi pasować do reszty stroju. Ma być na pierwszym miejscu i znamiennie się wyróżniać nadając niepowtarzalnego wyglądu oraz nieszablonowości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz