Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Kiedy wykorzystywać implanty zębów i z jakiej przyczyny powinieneś zaintrygować się tą metodą wypełnienia uzębienia?

Implanty zębów to sztuczne korzenie zębowe, które są wszczepiane do kości szczęki bądź żuchwy w celu utrzymania protezy bądź też mostu. Są one wykonane z tytanu bądź też stopów tytanu oraz są uważane za jedno z najskuteczniejszych rozwiązań dla brakujących zębów. Implanty są niezmiernie trwałe oraz mogą służyć przez dużo lat, jeżeli są odpowiednio użytkowane oraz zadbane – implanty warszawa. Nim zostanie założony implant, doktor stomatolog musi całkowicie zbadać stan zębów pacjenta oraz kości szczęki lub żuchwy. Niektórzy pacjenci nie są właściwymi kandydatami do implantów ze względu na stan swojej kości bądź obecność chorób takich jak cukrzyca lub ewentualnie osteoporoza.

Procedura wszczepienia implantu jest przeważnie przeprowadzana pod znieczuleniem miejscowym i trwa około jednej godziny. Po wszczepieniu implantu, lekarz dentysta pozostawia go w kości na kilka miesięcy, żeby mogła ona go zaabsorbować. Po tym okresie lekarz może założyć na implant specjalny łącznik, na którym będzie mógł zamontować protezę bądź most. Implanty są wybitnie efektywne w uzupełnianiu brakujących zębów, jednak ich cena może być dość wysoka.

W zależności od liczby potrzebnych implantów i lokalizacji, cena powinien się wahać od kilkuset do paru tysięcy dolarów. Co poniektóre ubezpieczenia zdrowotne obejmują implanty, jednak nie wszystkie, w związku z tym należałoby przetestować, czy ich koszt jest objęty planem ubezpieczeniowym pacjenta. Pielęgnacja implantów jest podobna do pielęgnacji przeciętnych zębów. Pacjenci muszą szczotkować implanty tak samo jak swoje naturalne zęby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz