Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kserokopiarka jest urządzeniem biurowym, jakie gwarantuje kopiowanie dokumentów lub ewentualnie innych surowców graficznych w postaci papierowej. Działalność kserokopiarki jest oparte na procesie elektrofotografii, jaki umożliwia powielanie obrazów na papierze. Proces kopiowania zaczyna się od zlokalizowania oryginału na szkle czytnika kserokopiarki.

Potem, światło lampy skanującej przesuwa się po śmiałym dokumencie, odczytując wiadomości o jego treści i obrazach. Te wiadomości są następnie emitowane do układu sterowania kserokopiarki, jaki włącza postępowanie elektrofotografii. W tym momencie, na przestrzeni bębna fotoreceptorowego zostaje naładowana elektrycznie warstwa foto-przewodząca, a w następnej kolejności nałożona na nią jest warstwa ładunku elektrostatycznego o przeciwstawnym znaku.

Dzięki temu, w miejscach, gdzie światło z lampy skanującej odbiło się od bieli papieru, towar elektrostatyczny zostaje zdjęty, natomiast w miejscach, gdzie obraz bądź też tekst występuje, ładunek zostaje nienaruszony – leasing kserokopiarek. W następnej kolejności, na bęben jest nanoszony toner, jaki przylega do położeń naładowanych elektrostatycznie. Tonery są mikroskopijnie drobnymi cząstkami proszku, jakie są przyciągane do ładunku elektrostatycznego na bębnie. Tonery są zazwyczaj wykorzystywane w formie kartek, ale co poniektóre kserokopiarki używają wyjątkowych bębnów tonerowych. Tonery są następny przenoszone na papier poprzez przepuszczenie go między bębnem fotoreceptorowym a wałkiem przenoszenia. Proces ten nazywa się przeniesieniem. Na końcu, toner jest zapamiętywany na papierze przez podgrzanie oraz dociskanie go.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz