Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jeszcze jakiś czas temu bardzo popularne były najróżniejsze szklarnie. Jednak szkło, mimo że ma sporo zalet, to również jedna dużą wadę, czyli cenę. Dlatego też ogrodnicza branża powszechnie zaczęła korzystać z najróżniejszych folii, jakie dają bardzo podobną funkcjonalność, a mimo wszystko mniej kosztują. Obecnie na rynku jest dostępnych ich wiele rodzajów, z tego też powodu każdy powinien bez problemów wybrać taką, która mu będzie odpowiadać.

Przede wszystkim należy wiedzieć, że poszczególne Folie Warte Polymers znacznie się różnią parametrami technicznymi i wytrzymałością, a co za tym idzie również i ceną. Jedną z pierwszych rzeczy, nad którą pasuje pomyśleć, będzie to na jak długi okres czasu zamierza się takie okrycie kupić. W sprzedaży są bowiem dostępne propozycje na tylko jeden rok, czy też więcej, i zależnie od tego posiadają one odpowiednią grubość i różne dodatkowe wzmocnienia. Oczywiście folie które są przeznaczone na jeden rok, czyli wiosnę i lato powinny wytrzymać sporo dłużej, lecz nie jest to regułą.

W lepszych produktach w ich składzie pojawiają się różne dodatki zwiększające wytrzymałość mechaniczną. Ważnym parametrem jest przepuszczalność światła, jaka wynosić powinna co najmniej 90 %. Dzięki temu promienie słoneczne będą docierać w odpowiedniej ilości do roślin, zapewniając im odpowiednie warunki rozwoju. W wielu przypadkach może się również przydać perforowanie, jakie zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i chroni w ten sposób przed rozwojem różnych grzybów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz