Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Od niedawna w naszych sklepach znaleźć można coraz więcej tłoczonych na zimno, naturalnych soków. Początkowo ich producentów było niewielu, ale aktualnie ich liczba dynamicznie się zwiększa. Trudno się temu dziwić, ponieważ klienci bardzo chętnie kupują te soki, nie tylko z uwagi na ich smak, lecz również i wiele składników odżywczych. Jak się bowiem okazuje, zawierają one dużo większą ilość składników odżywczych, witamin i minerałów niż soki wytwarzane z koncentratu. Już nie wspominając o produktach które soki tylko udają, w których prawie cała zawartość to cukier, syrop glukozowy czy nawet barwniki i konserwanty.

W przypadku soków tłoczonych jest zupełnie inaczej, do nich nie dodaje się praktycznie nic. Warzywa i owoce są myte i czyszczone, a następnie tłoczone na zimno w specjalnych prasach. To sprawia, że nie dzieje się nic z minerałami i witaminami, którym nic się nie dzieje. Soki tego typu są oferowane w kilku rodzajach. Dużą popularnością cieszą się tak zwane soki jednodniowe, rozlewane do butelek bezpośrednio po tłoczeniu.

Konsumenci sięgają też chętnie po wersje w workach z kranikiem. W takich przypadkach producent soków nfc stosuje dodatkową pasteryzację w odpowiedniej temperaturze, co przedłuża okres ważności nawet do pół roku. Tak więc jeśli ktoś pije soki z owoców, to wybierać powinien te tłoczone. Są one wypełnione witaminami i minerałami, bez dodatków i wypełniaczy. A co najważniejsze, może je pić cała rodzina, ponieważ takie soki bez żadnego problemu można dawać nawet maluchom.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz