Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Cechy kształtujące wyspę Mali Losinj to przykładowo dzwon unoszący się nad tym w dawnych latach portowym miasteczkiem, imponujące gromady delfinów, domki z czerwonymi dachami, bądź trójkątny plac z charakterystyczną fontanną z rybkami. W starym mieście warto przejść się wąskimi uliczkami, jak i spacerować nabrzeżem. Obok portu warto wybierać się na targowisko oraz robić zakupy. Pośród klasycznych wywodzących się z Chorwacji produktów wymieniane są: oliwa z oliwek, lokalny ser lub wino.

Dobrze też będzie skierować się na targ z rybami, znajdujący się w hali mającej charakterystyczne niebieskie okiennice. Dorada, brancina, krewetki – tego dobrze jest skosztować. Największe letnisko na wyspie Losinj znane jest także jako otwarte przez cały rok uzdrowisko. Zwłaszcza odwiedzenie tego miejsca zaleca się osobom zmagającym się z alergią, astmatykom, a także tym osobom, które mają osłabiony układ odpornościowy. Jak się w takim razie okazało, można tu przyjeżdżać nie tylko w celach wypoczynkowych, ale również polepszyć własny stan zdrowotny. Łącząc zaś razem te dwie rzeczy pozyskuje się najlepsze wyniki. Historyczne bogactwo miasta wywołuje perfekcyjne wrażenie. Więcej informacji da się znaleźć na witrynie internetowej https://www.jutarnji.hr/naslovnica/najljepsi-kvarnerski-otoci-otok-losinj-2111874

Wywodzące się z dawnych lat domki kapitanów z przepięknymi ogródkami, antyczne płaskorzeźby, obiekty ze średniowiecza, muzea, jak i bogata oferta rozrywkowa. To w całości sprawia, że prezentowana wyspa polecana jest entuzjastom Chorwacji. Latem można się też doskonale wybawić na przeróżnych wydarzeniach. Odbywają się one codziennie albo, a więc nie można się nudzić. Wieczorem można się wybawić na tarasach lub w klubach, pubach. Warto odwiedzać miejsca jakimi są: Energy, Coctail bar, Priko, Zanzibar, czy Sarjy pub.

Czytając wiadomości o wyspie w sieci można nabrać przekonania, że jest to miejsce godne zauważenia. Obecnie latem można tutaj zobaczyć wiele ludzi, łodzie, jachty, statki, restauracje oraz nacieszyć krajobrazami i obiektami turystycznymi. Przechadzka promenadą i oglądanie roślinności to godny uwagi punkt w rozkładzie dnia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz