Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurtyny paskowe od przedsiębiorstwa Kiner są przegrodami izolującymi termicznie i dźwiękowo wnętrza określonych obiektów z otwartą bramą lub przejściami na okres przewiezienia towaru. Jest to ekonomiczny oraz równocześnie nad wyraz skuteczny sposób na podział większych pomieszczeń na niewielkie strefy. Kurtyny paskowe wykonane są z pasów PCV mających sporą odporność na oddziaływanie preparatów chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są również bardzo elastyczne.

Zleceniodawcy, którzy we wskazanej firmie chcieliby się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wybrania opcje klasyczne a także wzmocnione. Wyjątkową opcją w ofercie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym IR a także UV. Efektywna osłona przed stratą ciepła oraz przenikaniem do środka budynku chłodniejszego powietrza to spora zaleta wskazanych kurtyn. W dodatku zapewniona jest również izolacja dźwiękowa, jaka obniża znacząco poziom hałasu.

Często wobec tego taka kurtyna używana jest tam, gdzie znajdują się maszyny produkcyjne wytwarzające uciążliwy hałas. Kurtyny produkowane we wskazanej firmie wzorowo wyizolują wnętrza przed wilgotnością, deszczem, jak i pozostałymi, negatywnymi warunkami pogodowymi. W dodatku są zaporą dla pyłu, zadymienia, zakurzenia i oparów. Dzięki temu sprzęty umieszczone w konkretnym wnętrzu przez długi czas będą pracowały bezawaryjnie. Tego typu kurtyny najczęściej montuje się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w różnych obiektach handlowych i usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz