Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Planujesz w najbliższym zakup wózka do reanimacji? Nie wiesz jeszcze jaki model wózka reanimacyjnego wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy zakupie wózka do reanimacji? Możemy wam zaproponować naszą pomoc. Firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele rodzajów wózków reanimacyjnych. Jeżeli chciałbyś poznać ofertę cenową wózków reanimacyjnych z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy przygotują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem podstawowym. Jeśli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie podstawowe wózka.

Znaczna większość wózków reanimacyjnych oferowanych do placówek medycznych składa się z dwóchelementów. Pierwszy z wymienionych to korpus wózka. W tej sferze klient może określić ilość szuflad jaką chce użytkować. Znaczna większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do przechowywania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, ruchomąpółkę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosuje się blokadę w postaci centralnego zamka na klucz lub inne rozwiązania na przykładzamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada szeroką ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Firma może zając się kompleksowym wyposażeniem oddziałów ale i całych placówek medycznych. Decyzja zawsze pozostaje w gestii klienta. To klient decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest opracowanie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej albo przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz