Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Schorzenia z jakimi można zgłaszać się do profesjonalnej poradni endokrynologicznej dotyczą wszystkich przypadków związanych z układem dokrewnym. Najczęstszy motyw wizyty u endokrynologa to kłopoty związane z tarczycą, czyli z niedużym gruczołem który znajduje się w okolicach szyi. Jego najważniejszym zadaniem jest wydzielenie dwóch wyjątkowo istotnych hormonów.

W placówce posiadający niemałe doświadczenie endokrynolog bartoszyce zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem pacjentów którzy zmagają się z chorobami tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy oraz pozostałymi. Na dodatek można się tutaj skierować, kiedy ktoś będzie cierpieć z powodu zaburzeń wzrastania oraz dojrzewania albo będzie zmagać się z chorobami przemiany materii z otyłością oraz z cukrzycą.

W dodatku, jeśli pozostałe schorzenia również mają wpływ na przemiany w hormonach, to również jest to przesłanką do zgłoszenia się w to miejsce. Ze względu na to, iż profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski równocześnie z pracą kliniczną prowadzi działalność naukową możliwe jest to, aby rozpatrywał przypadek pacjentów indywidualnie, na bazie innowacyjnych doniesień diagnostyczno – terapeutycznych. Wykorzystanie nowoczesnych standardów leczenia jest znakiem rozpoznawczym jego gabinetu.

Poza chorobami tarczycy poddawane leczeniu są tutaj także zaburzenia czynności przysadki mózgowej. Są nimi: hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, guzki przysadki, czy czynne hormonalnie gruczolaki. U pacjentów stwierdzone są też choroby nadnerczy: guzki, gruczolaki nadnerczy czynne hormonalnie wydzielające kortyzol. Sporo kobiet zgłosi się też ze względu na nadmierne wydzielanie androgenów, objawiających się zaburzeniami miesiączkowania oraz hirsutyzmem. Poradnia zajmuje się również zaburzeniami metabolicznymi mającymi podłoże endokrynne, czyli otyłością, zaburzeniami gospodarki węglowodanowej i lipidowej a także osteoporozą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz