Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Komukolwiek turyście pobyt na Malediwach czy Seszelach łączy się z wakacjami w raju. Żaden film, reportaż, nie odda w pełni wdzięku wysp, oceanu, białych plaż, ludzi i tamtejszej kultury. Ten kto już tam był, będzie śnił o powtórnym wyjeździe w tamte kierunki. Malediwy wczasy, kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem nad wodą oraz wodnymi atrakcjami. Nawet odpoczywając w jednym z bungalowów, do jakich prowadzi długie molo, mamy szansę kontaktu z morską fauną przez przeszkloną podłogę. A ciekawskie żółwie, płaszczki, kolorowe ryby też do nas będą zaglądać. Nie wszystko jednak będzie nam dane ujrzeć z wysokości naszego bungalowu.

Jeśli chcemy de facto ujrzeć podwodne cuda przyrody, możemy wybrać się w kilkudniowy rejs w poszukiwaniu raf koralowych, pod okiem wykwalifikowanych opiekunów zanurzyć się w podwodny świat, żeby z bliska zobaczyć oceaniczne cuda przyrody. Także Dominikana last minute proponuje taki odpoczynek – wyszukiwarka wakacji. Parę dni na ekskluzywnym jachcie, podwodne safari, kapitalna tajska kuchnia w oparciu o morskie specjały.

Epokowe będą nocne nurkowania, gdzie za towarzyszy zawsze będziemy posiadać kilka rekinów rafowych. Spędzając wakacje na Malediwach, warto kilka dni poświęcić na wpadnięcie tej części archipelagu, która nie jest zamieszkała. Spacer po opustoszałych plażach, kontakt z dziką całkowicie natura, to dla niektórych totalnie pionierskie przeżycie. Wizyta w dżungli, spotkanie oko w oko z nieznanymi agentami wyspiarskiej fauny i flory, może być równie ekscytujące jak nurkowanie w pobliżu rafy koralowej.

Malediwy wczasy, to również możliwość poznania tamtejszej kultury na zamieszkałych wysepkach, na jakich nie odszukamy markowych ośrodków wakacyjnych, lecz poznamy codzienne życie ich lokatorów. Pobyt na jednej z mniej popularnych, jakkolwiek równie egzotycznej wysepce połączony jest z kolacją, przy dźwiękach muzyki jakże odmiennej od tej, którą znamy na co dzień. A jeśli zabraknie nam w czasie wakacji na Malediwach ruchu oraz gwaru miejskiego, możemy wybrać się na targowisko do Male, najogromniejszej wyspiarskiej metropolii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz